FAQ

У цій рубриці ми зібрали питання, що найчастіше зустрічаються, і відповіли на них.

Акумулятор (батарея)

 1. Чи може батарея самозаряджатися під час її використання?

 

Сьогодні технології поки що не дають можливості досягти високих результатів у ефективному вирішенні цього питання. Є компанії, які заявляють про цю функцію, проте це веде до подорожчання товару, ускладнює конструкцію велосипеда та збільшує його вагу. В результаті: заряд збільшується менш ніж на 10%. Але компанія працює над тим, щоб у найближчому майбутньому ця функція була доступна нашим покупцям.

 

 1. Який термін служби батареї?

 

Гарантія, що надається на батарею, становить 12 місяців, але термін її служби залежить також і від умов використання велосипеда, і від того, як він експлуатується і як його доглядають.

 

 1. Де купити новий акумулятор?

 

Нові акумулятори, як і інші аксесуари та запчастини, доступні у нашому магазині або у наших дилерів у Вашому місті/країні.

 

 1. Як холодна погода впливає на роботу батареї?

 

Як і всі продукти з акумулятором, так і електровелосипеди Gocycle зазнають при зниженні температури певних тимчасових функціональних змін. Якщо температура опускається нижче -15°С, ви можете відчути деяке зниження потужності транспорту та зменшення відстані, яка доступна при наявному заряді. Такі зміни – тимчасові. Як тільки ви будете використовувати велосипед при температурі 0°С і вище, працездатність велосипеда буде відновлена.

 

 1. Як довго і наскільки часто заряджати акумулятор?

 

Рекомендується заряджати Gocycle одразу після поїздки. Як тільки акумулятор буде повністю заряджений, від'єднайте його від мережі. Не варто залишати Gocycle на зарядці більш ніж на 24 години.

 

 1. Чи потрібно посадити акумулятор повністю перед заряджанням?

 

Ні, не обов'язково. Як і всі літій-іонні акумулятори, ви можете заряджати його до повного заряду. Однак не обов'язково застосовувати щоразу весь заряд. Рекомендується випадкове повне розрядження батареї.

 

 1. На скільки вистачає повністю зарядженої батареї?

 

Повної батареї, в середньому, вистачає на 64 км, але ця відстань залежить від ваги велосипедиста, типу місцевості, тиску повітря в шинах та кількох інших факторів.

 

 1. Де знаходиться акумулятор?

 

Акумулятор захований усередині рами.

 

 1. Чи потрібно виймати батарею з рами для заряджання.

 

Ні, цього робити не потрібно.

 

 1. Чи акумулятор нагріватиметься?

 

Вважається нормальним незначне нагрівання батареї під час поїздки. Перед заряджанням батареї дайте їй повністю охолонути.

 

 1. Як дізнатися, скільки заряду залишилося в батареї?

 

Цей показник доступний на вбудованому дисплеї велосипеда.

 

 1. Як дізнатися, що акумулятор повністю заряджений?

 

Рівень заряду батареї відображається на вбудованому дисплеї панелі велосипедів.  Акумулятор повністю заряджений, якщо є 10/10 LEDS літ.

 

 1. Скільки коштує повна зарядка Gocycle?

 

Вартість заряджання відповідає 100 Вт (рівно горінню лампочки 2,5 години).

 

Гальма

 

 1. На який час вистачить гальмівних колодок?

 

Це залежить від стилю водіння та типу місцевості. Іноді стежте за гальмівними колодками, а при необхідності –  замініть. З питань заміни зверніться до дилера у вашому місті/країні.

 

 1. Як довго прослужать гальмівні диски?

 

Тормозні диски будуть використовуватися стільки ж, скільки і ваш велосипед.

 

 1. Як відрегулювати гальма?

 

Ви можете звернутися до Служби підтримки Gocycle або почитати посібник користувача.

 

 1. Я можу налаштувати гальмівні важелі самостійно?

 

Ні. Кут гальмівних важелів встановлений на заводі з обмеженням конструкції з метою створення оптимальної роботи гальм та вашого комфорту. Не намагайтеся його регулювати , оскільки можете завдати непоправної шкоди, що може спричинити анулювання гарантії.

 

Привід

 1. Як отримати доступ до приводу?

Для власника велосипеда в цьому немає потреби. Конструкція виконана таким чином, щоб унеможливити втручання до ланцюгового приводу. Лише сертифіковані спеціалісти можуть відкрити доступ до приводу.

 

 1. Скільки передач є в Gocycle?

 

Gocycle має 3-ступінчасту коробку передач Shimano Nexus. Зубчасті дюйми: перша - 39,1 дюймів, друга - 53,3 дюймів, третя; - 72,5 дюймів.

 

Загальні питання

 1. Які кольори є в лінійці велосипедів Gocycle?

 

На даний момент Gocycle представлений у трьох кольорах: білий, синій та чорний. Але колірна лінійка велосипедів планується розширюватись.

 

 1. Скільки важить Gocycle?

 

Gocycle G2 важить 16,1 кг (35,4 дюйма), включаючи літій-іонний акумулятор.

 

 1. Яка межа швидкості Gocycle?

 

За законодавством у рамках Євросоюзу, максимальна швидкість обертання двигуна знаходиться в межах- 25 км/год або 15,5 миль/год.

 

 1. Чи є Gocycle складним велосипедом?

 

Так. Ви можете скласти Gocycle у разі його транспортування/зберігання, проте не варто його складати щоразу, коли ви приїжджаєте на роботу або залишаєте його в квартирі на ніч.

 

Обслуговування, чищення та регулювання

 1. Чи потрібно змащувати педалі?

 

У цьому немає потреби.

 

 1. Чи потрібно відрегулювати ланцюг?

 

Ні.

 

 1. Чи потрібно змащувати ланцюг?

 

Ні.

 

 1. Чи можна відрегулювати амортизатор?

 

Ні.

 

 1. Як мені очистити Gocycle?

 

Використовуючи вологий рушник, просто протріть велосипед. Для отримання додаткової інформації зверніться до посібника користувача Gocycle.

 

 1. Чи можна використовувати шланг високого тиску?

 

Ні. Не використовуйте шланги високого тиску.

 

 1. Чи сумісний Gocycle з вантажним причепом?

 

Не рекомендується використовувати причепи з Gocycle. Стандартний вантажний велосипедний причіп має тенденцію прикріплюватись до рами велосипеда за рахунок затиску на трубах заднього трикутника. У Gocycle використовується технологія Cleandrive - закрита одностороння задня поворотна консоль, яку причіп не може затиснути. Доступні до кріплення вантажні причепи, які кріпляться до сидіння велосипеда, але вони можуть підняти загальний центр ваги та вплинуть на баланс їзди.

 

 1. Чому світлодіоди акумуляторної батареї та світлодіоди швидкості на панелі приладів блимають по черзі?

 

Для прошивки версії 79 і вище, після 160 км (100 миль) та кожні наступні 800 км (500 миль), панель приладів буде по черзі блимати всіма світлодіодами батареї «С» та світлодіодами швидкості «Е». Це важливе нагадування з техніки безпеки, яке повідомляє про те, що послуга чи огляд підлягають оплаті. Якщо блимає нагадуванням про сервіс, перейдіть на сайт www.gocycle.com/safety та перегляньте інформацію про безпеку та важливі технічні бюлетені, що стосуються вашої моделі Gocycle. Завантажте та перегляньте останню версію Посібника користувача на сайті www.gocycle.com/manuals. Після відвідування сторінки www.gocycle.com/safety ви можете утримувати селектор увімкнення підвищеної передачі та увімкнути селектор потужності двигуна (вниз для G3) на 3 секунди. При цьому панель приладів повернеться до нормального дисплея. Зверніть увагу, що при скиданні нагадування служби ви підтверджуєте, що відвідали сайт www.gocycle.com/safety та ознайомилися з новою інформацією, що стосується вашого Gocycle, а також завантажили та прочитали Посібник користувача вашої можуть Gocycle.

 

Двигун

 1. Якщо двигун відчувається гарячим під час або після використання - це нормально?

 

Так. Але звертайтеся з двигуном обережно, як, наприклад, з двигуном мотоцикла (або гарячою каструлею на плиті).

 

 1. Що станеться, якщо вода потрапить у двигун?

 

Якщо ви їдете під дощем, рекомендуємо використовувати двигун при можливості, це безпечно. Теплова потужність двигуна допомагає йому висохнути. Якщо Gocycle знаходився під дощем без руху і вода потрапила в двигун, то малоймовірно, що двигун не працюватиме. У такому випадку ви повинні або просушити двигун рушником, або запустити двигун, щоб вода випарувалася.

 

 1. Що робити, якщо в моторі відчувається ковзання?

 

Можливо, несправна приводна система, на яку може поширюватися гарантія. Зверніться по допомогу до свого представника Gocycle або служби технічної підтримки Gocycle у своєму місті/країні.

 

 1. Як мені зняти двигун?

 

Не намагайтеся витягти двигун самостійно! Якщо ви не звернетеся в технічну підтримку Gocycle і видалите двигун самі, всі гарантії на нього будуть анульовані.

 

Приладдя та аксесуари

 1. Як встановити бризковики?

 

Необхідно звернутися до розділу Посібника з поради щодо встановлення бризковиків.

 

 1. Де я можу купити запасний бризковик?

 

Ви можете придбати бризковики представника Gocycle у вашому місті/країні.

 

 1. Чи можу я кататися на своєму Gocycle без бризковиків?

 

Так.

 

Потужність

 

 1. Як використовувати кнопку прискорення?

 

Gocycle G2 у стандартній комплектації оснащений 4-ма режимами їзди. Четвертий режим налаштовується через програму GocycleConnectApp. Кожен режим працює по-різному. Варто звернутися до посібника користувача Gocycle, щоб визначити, який режим максимально підходить вашому стилю їзди.

 

 1. Який рекомендований спосіб використання рухової допомоги?

 

Для досягнення оптимальної продуктивності, швидкості, дальності та оптимального поєднання підтримки рекомендується використовувати допомогу двигуна. За рахунок педалювання та використання мотора у вас будуть кращі результати, ви зможете швидше та з меншими зусиллями подолати відстань від пункту А до пункту В.

 

 1. Кнопка підвищення не працює. Що мені робити?

 

Зверніться до служби реселерів Gocycle або служби технічної підтримки Gocycle

 

Їзда (Керування) на Gocycle

 1. Чи можу я використовувати Gocycle бездоріжжям?

 

Gocycle було розроблено як міський двоколісний велосипед. Тому не рекомендується використовувати Gocycle по бездоріжжю, все ж таки - їзда велосипеда на ділянках з невеликою кількістю гравію повинна бути комфортною.

 

 1. Чи є межа ваги для Gocycle?

 

Електровелосипед був розроблений з максимально рекомендованою межею ваги 100 кг (220 фунтів) для водія та його багажу та призначений для його застосування на асфальтованих дорогах. Для велосипедиста та багажу загальною вагою 100-115 кг (220-250 фунтів): стиль їзди, положення багажу, стан дороги, тиск у шинах можуть скоротити термін служби продукту. Вага багажу не повинна перевищувати 10% загальної ваги велосипедиста. Не перевищуйте рекомендовану для поїздки вагу в 115 кг (250 фунтів)! Перевищення цієї межі анулює всі гарантії, а також може призвести до того, що транспорт виявиться небезпечним у дії.

 

 1. Чи можу я керувати Gocycle без штиря LockShock у підвісці?

 

Рекомендується їхати або зі штифтом LockShock, або з кабелем ShockLock у підвісці.

 

 1. Яка максимальна швидкість Gocycle?

 

Ця інформація наведена в розділі "Технічні характеристики".

 

 1. Чи існують вікові обмеження для їзди на Gocycle?

 

У різних регіонах діють різні правила. У Євросоюзі велосипедист з електричним приводом має бути не молодшим за 14 років. У разі потреби поцікавтеся національними правилами їзди під час експлуатації автомобіля поза ЄС.

 

 1. Чи потрібно носити шолом при їзді?

 

Ми рекомендуємо їздити із затвердженим велосипедним шоломом!

 

 1. Чи потрібний мені податковий диск для Gocycle?

 

Ні.

 

 1. Чи потрібний мені MOT Gocycle?

 

Ні.

 

 1. Потрібно страхування для Gocycle?

 

Ми настійно рекомендуємо придбати велосипедне страхування.

 

 1. Чи я повинен крутити педаль Gocycle або можу вільно котитися під навантаженням?

 

Закон ЄС вимагає, щоб для контролю за транспортом педалі рухалися. Як швидко та чи потрібно крутити педалі, не визначено. При використанні Gocycle на громадській трасі або на території, де дозволено їздити, можлива вільна їзда натягом. Рекомендуємо зв'язатися з вашим національним регулюючим органом для отримання консультацій щодо місцевих законів.

 

 1. Я можу взяти Gocycle у поїзд?

 

Так, можете, проте це залежить від законів, що регулюються пересуванням з велосипедами. Перед поїздкою радимо проконсультуватися зі своїм оператором, щоб уникнути розчарувань.

 

 1. Я можу взяти Gocycle в автобус?

 

Ні, але якщо ви носите велосипед у футлярі для подорожей, Gocycle вважається частиною багажу.

 

 1. Я можу поставити Gocycle у багажник автомобіля?

 

Так.

 

 1. Чи можу я використовувати Gocycle без допомоги двигуна?

 

Так. Ви можете педалювати Gocycle як звичайний велосипед у режимі On Demand, використовуючи режим 3.

 

Сидіння, сідло та кермо

 

 1. Як відрегулювати сидіння?

 

Зверніться до Посібника користувача Gocycle з налаштування та обслуговування велосипеда.

 

 1. Я можу відрегулювати кермо?

 

Залежно від моделі вашого велосипеда, ви можете відрегулювати його висоту, виліт і кермо. Щоб отримати додаткові відомості про обслуговування та налаштування, зверніться до Посібника користувача Gocycle.

 

 1. Як зафіксувати сідло для Gocycle?

 

Якщо вам необхідно зафіксувати сідло, доведеться використовувати готовий кабельний замок і просмикнути його через рейки сідла велосипеда. Це виконується так само, як і для будь-якого велосипеда, що постачається зі швидким випуском для регулювання висоти сідла.

 

Шини

 1. Який рекомендований тиск у шинах?

 

Для кращого компромісу комфорту та легкого катання необхідно, щоб передня шина була накачана до 25-30 psi, а задня шина - до  40-50 psi. М'який тиск у передній шині забезпечує «амортизуючий ефект» компонентів приводу. Збільшення тиску передніх шин вище рекомендованої межі призведе до збільшення ударних навантажень на двигун, зчеплення та коробку передач, що значно прискорить зношування та призведе до передчасної відмови роботи цих компонентів. У жодному разі не підвищуйте тиск у шині понад 80 psi (5,5 бар)!

 

 1. Що робити, якщо маю прокол?

 

Якщо ви отримали прокол, необхідно припинити їздити на Gocycle, тому що можна пошкодити обід колеса. Перегляньте посібник користувача Gocycle, як виправити спущену шину. Ви можете самостійно зняти PitstopWheel® та віднести його до магазину велосипедів у вашому місті, де фахівець відремонтує прокол (розраховуйте на оплату цієї послуги, як і на будь-яке обслуговування велосипеда). Gocycle використовує стандартні шини та трубки BMX 20/406 дюймів. Рекомендується використовувати трубку для шин 20х1,75 дюймів.

 

 1. Як довго протримаються ці шини?

 

На термін служби шин впливає використання велосипеда та стиль їзди.  Компроміс: вага, легка прокатка та міцність на прокол. У разі зносу центральних канавок у шині необхідно замінити шину, оскільки вона може бути небезпечною у використанні.

 

 1. Я можу замінити шину на альтернативну?

 

Так, можна вибрати шину з різних стандартних моделей. Виконайте пошук в Інтернеті або зверніться до місцевого консультанта за рекомендацією шин для коліс розміру BMX/20in/406. Ми рекомендуємо розмір 406х47 мм (20х1,75 дюймів). Шини шириною понад 55 мм (2,15 дюйми) можуть не поміститися і натиратися на раму.

 

 1. Де я можу купити нову внутрішню трубку?

 

Ви можете замовити нову внутрішню трубку у реселера Gocycle (Вашого представника) або будь-якого іншого дилера. Внутрішня труба має відповідати розміру колеса 406х47 мм (20х1,75 дюймів).

 

 1. Де я можу купити нову шину?

 

Ви можете замовити нову шину Gocycle Performance у реселера Gocycle. Ми настійно рекомендуємо замовляти шини Performance Gocycle, які постачаються разом з вашим Gocycle, оскільки саме вони були спеціально розроблені для забезпечення максимальної продуктивності за рахунок зниження ваги та зменшення опору під час їзди.

© Gocycle, 2014 — 2023. Всі права захищені.

Розробка сайту © Green Studio